Президент України подякував за підтримку керівництву та народу Республіки Корея і висловив сподівання, що Росія як країна-агресор буде покарана.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників конференції Азіатського лідерства, що проходить у Сеулі. Про це повідомляє прес-служба президента.

«Коли Україна звертається до партнерів за зброєю для своєї оборони та задля посилення санкцій проти держави-терориста, це стосується не лише нашого захисту. І я щиро вдячний Республіці Корея, яка усвідомлює, що ситуація саме така. Що діяти треба спільно. І я вірю, що результативність спільних зусиль може бути такою, щоб ще через сто днів я міг звернутися до народу Кореї знову і подякувати за те, що агресор дійсно покараний, а всі інші потенційні агресори світу не мають жодної альтернативи нормальному мирному життю», — сказав Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email