Росіяни під час окупації Харківської області поводилися так, як у Київській області: катували мешканців, руйнували дитячі садки та школи.
Росіяни під час окупації Харківської області з усією жорстокістю ставилися до українців: катували, били, забирали останнє, палили, вбивали, всіляко завдавали болю. Усі їхні дії вказують на свідомий геноцид українців. Про це у четвер, 15 вересня, під час відеозвернення заявив президент України Володимир Зеленський.

«Російська армія перебувала на Харківщині понад 5 місяців. І за цей час окупанти навіть не намагалися щось зробити для людей. І тільки знищували, тільки забирали, тільки вивозили, залишили після себе спустошені села.

Окупанти покинули школи, перетворені на смітники. Церкви розбиті, перетворені буквально на туалети. Світ має побачити ці руйнування, відчути біль, який Росія завдала українцям», — сказав Зеленський.

Він також зазначив, що правоохоронці вже отримують свідоцтва про вбивства, тортури, викрадення людей окупантами.

«Те, що побачив світ у Бучі, те, що ми побачили на деокупованій території Чернігівщини, Сумщини. Те, що бачимо зараз ми з вами на Харківщині — це докази геноциду проти українців. Докази того, що Росія не може принести нічого іншого, крім геноциду», — наголосив президент.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email