Глава держави зазначив, що поки що не час називати звільнені пункти в Харківській області, але назвав підрозділи, які стоять за успіхами ЗСУ.

Президент Володимир Зеленський повідомив про звільнення деяких населених пунктів у Харківській області. Про це він сказав у своєму відеозверненні ввечері у середу, 7 вересня.

При цьому Зеленський не уточнив, про які саме населені пункти йдеться.

«Цього тижня є хороші новини з Харківщини. І, гадаю, кожен громадянин відчуває гордість за наших воїнів. Зараз ще не час називати ті чи інші населені пункти, в які повертається український прапор. Але час подякувати 25-й повітряно-десантній бригаді, 92-й окремій механізованій бригаді та 80-й десантно-штурмовій бригаді за хоробрість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань», — сказав Зеленський.

Він також подякував 406-й окремій артилерійській бригаді за надзвичайно успішні влучення в районах зосередження окупантів на півдні та 60-й окремій піхотній бригаді, що послідовно просуває українські позиції.

«Кожен успіх наших військових у тому чи іншому напрямі змінює на користь України та загальну ситуацію по всьому фронту. Чим складніше окупантам, чим більше в них втрат, тим кращими будуть позиції у наших захисників на Донбасі, тим надійнішою буде оборона Запоріжжя та Миколаєва, міст Дніпропетровській області, тим швидше зможемо звільнити Приазов’я та весь південь», — наголосив Зеленський.

Він також зазначив, що успіхи ЗСУ поповнюють обмінний фонд та допомагають покращити позиції України у питанні обміну полоненими.

Нагадаємо, що останні кілька днів у соцмережах та ЗМІ з’являється інформація про успішні контрнаступальні дії ЗСУ в районі Балаклії, проте офіційних повідомлень не було.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email