Голова Пентагону Ллойд Остін, швидше за все, зробить оголошення про новий пакет у Німеччині на зустрічі групи з координації військової допомоги Україні у форматі Рамштайн.
Глава Пентагону Ллойд Остін оголосить про черговий пакет військової допомоги Україні. Відповідну заяву він зробить на черговій зустрічі Рамштайна у четвер, 8 вересня, повідомив заступник міністра оборони США з політичних справ Колін Кол. Про це повідомляє C-SPAN.

На щорічній конференції, організованій тижневиком Defense News, заступника міністра оборони США запитали, чи оголосять Штати новий пакет військової допомоги, на що він позитивно відповів.

«Так, я думаю, міністр Остін заявить про це», — відповів Кол.

За словами чиновника, Остін зробить оголошення у Німеччині на зустрічі групи з координації військової допомоги Україні у форматі Рамштайн. Він додав, що до пакету, зокрема, увійдуть додаткові боєприпаси для ракетних систем залпового вогню HIMARS.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email