Це формула, яка карає за злочин, захищає життя, відновлює територіальну цілісність, гарантує безпеку та враховує рішучість, анонсував президент.

Володимир Зеленський увечері у середу, 21 вересня, виступив на спільних дебатах 77-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку. У своїй промові глава Української держави назвав п’ять умов миру в Україні та всьому світі.

«Я представлю формулу, яка може спрацювати не тільки для нас, а й для всіх, хто може опинитися у схожих обставинах. Це формула, яка карає за злочин, захищає життя, відновлює безпеку та територіальну цілісність, гарантує безпеку та враховує рішучість», — сказав він.

За словами президента України, перший пункт — покарання за порушення кордонів. Засобами покарання він назвав санкції, блокування торгівлі з агресором, позбавлення права вето. Громадяни країни-агресора мають бути позбавлені права їздити за кордон. Має бути створено суд для покарання винних у війні.

Другий пункт формули миру, за словами Зеленського, — захист життя. Кожна держава повинна мати право захистити життя своїх громадян.

Третім пунктом він назвав відновлення безпеки та територіальної цілісності. За словами українського президента, йдеться, зокрема, про продовольчу та ядерну безпеку.

Четвертий пункт — гарантії безпеки, сказав Зеленський. Він переконаний, що кожна держава має право на них.

П’ятий пункт формули миру, за словами українського президента, — рішучість захищатися і рішучість допомагати.

«Чого немає в нашій формулі — нейтральності», — наголосив Зеленський, сказавши, що «нейтральність — це байдужість».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email