Затвердження нового керівництва антикорупційних органів є дуже важливим, підкреслив глава держави.

Будь-який державний орган може функціонувати повноцінно лише під керівництвом ефективного лідера. Про це в неділю, 17 липня, заявив президент Володимир Зеленський і закликав відповідні комісії призначити голів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України.

«Хочу, щоб мене сьогодні почули всі, від кого залежить дуже чутливе питання призначення нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Моя позиція як Президента України — конкурс, що відбувся, має привести до цілком логічного рішення про призначення нового керівника. Відповідну людину обрано і від конкурсної комісії залежить фіналізація цього рішення», — сказав глава держави.

Також Зеленський зазначив, що термін повноважень попереднього керівника НАБУ минув, у зв’язку із чим він доручив прем’єр-міністру України Денису Шмигалю активізувати процес запуску відповідного конкурсу.

«Я знаю, що працівники антикорупційної інфраструктури і зараз, і в таких умовах виконують свої обов’язки. Більше того, вони беруть участь і в обороні нашої держави. Зокрема, семеро працівників НАБУ були удостоєні державних нагород після 24 лютого. Проте повний функціонал будь-якого державного органу може використовуватися лише коли є ефективний керівник. Отже, цей конкурс також дуже важливий”, — додав він.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email