Президент України Володимир Зеленський закликав країни Європи запровадити повне ембарго на відносини із Росією. Про це український лідер заявив під час виступу на 17 Стратегічному форумі у Словенії, повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Хто не бореться проти терору, той підтримує його, а значить, поділяє відповідальність за всі його наслідки. Це має бути правилом, яке поверне силу всім іншим правилам. Держава, яка загрожує всім навколо себе — від країн Балтії до Казахстану — має потрапити під повне «ембарго від усіх у світі, хто цінує свободу та поважає себе. Потрібне ембарго на всі відносини з Росією, з державою-терористом, поки Росія продовжує війну, поки вона окупує чужу територію, знищує життя інших народів», — заявив Зеленський

Він також закликав запровадити візи для громадян Росії, які хочуть «пересидіти» у Європі, доки інші борються.

«Європа — не тиха гавань, де можна просто пересидіти той час, коли хтось інший бореться проти російського терору. Але, на жаль, багато громадян Росії саме так сприймають Європу. Саме для цього їм потрібні європейські візи. І, на жаль, жодна з ваших держав не застрахована від того, що військові злочинці, на чиїх руках — кров українців, приїдуть до вас просто як туристи, а одного разу отримають наказ — і стануть аж ніяк не туристами”, – зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що саме від громадян Росії має йти супротив війні.

«Але ми не бачимо постійних та помітних антивоєнних протестів за участю громадян цієї держави — навіть там, де для них немає ризику будь-яких репресій за протести, ще раз це повторюю. А чому так? Я залишу вам це питання».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email