За словами президента, щоб пройти цю зиму, українці повинні допомагати один одному, а також не допускати внутрішніх конфліктів.

Президент Володимир Зеленський заявляє, що Росія все ще має перевагу в артилерії та ракетах, проте не має і не матиме такої мотивації, як українці.

"Вистояти цієї зими – це відстояти все. Росія ще поки має ракети і перевагу в артилерії. Але в нас є те, чого окупант не має і не матиме – ми захищаємо свій дім, а це дає нам найсильнішу мотивацію з можливих. Ми боремося за свободу, а це завжди примножує будь-яку силу. Ми захищаємо правду, а це поєднує навколо України весь світ", - сказав Зеленський у своєму традиційному вечірньому зверненні.

За словами президента, щоб пройти цю зиму, українці повинні допомагати один одному, а також не допускати внутрішніх конфліктів.

"Щоб пройти цю зиму, ми повинні ще більше допомагати один одному, ніж будь-коли, ще більше дбати один про одного. Не питайте, будь ласка, чи допомогти і чим, просто допомагайте, коли бачите, що можете це зробити", - сказав він.

"Не можна допускати жодних внутрішніх конфліктів і чвар, які можуть послабити нас усіх. Навіть якщо хтось думає, що це якось посилить його особисто, треба ще більше взаємодії, ніж будь-коли", - зазначив Зеленський.

Він також закликав сприймати щодня зиму не як випробування, а як час, що наближає Україну до перемоги.

Print Friendly, PDF & Email