Росія намагалася знищити українську авіацію на початку вторгнення, але наші літаки регулярно завдають ударів по окупанту.

Президент Володимир Зеленський у суботу, 27 серпня, привітав українських військових із Днем авіації.

«В останню суботу серпня День авіації. Свято людей, без яких не уявити сучасність. Росія намагалася знищити нашу авіацію в першу годину повномасштабного вторгнення. Повітряні сили України були збережені і з першого дня вторгнення з честю виконують бойові завдання», — сказав він у відеозверненні.

Президент повідомив, що за півроку 18 льотчиків отримали звання Героя України, десятки нагороджені державними нагородами.

«Їхні вміння стали справжньою легендою, я неодноразово чув найвищу похвалу нашої авіації від представників армій та держав наших партнерів», — сказав він.

За словами Зеленського, «українська авіація міцна. У вкрай складних умовах українські пілоти демонструють найвищий клас. Дякую. Всім льотчикам, тим, хто готує техніку до польотів і тим, хто допомагає нашій авіації».

«Особливо хочу подякувати батькам наших воїнів – матерям та батькам за таких сміливих та розумних синів, які зробили дуже багато, щоб наблизити нашу перемогу», — сказав Зеленський.

Президент також зазначив, що боротьба за незалежність – це боротьба всього народу.»Тільки так вона буває успішною. Саме такою, всенародною, вона є у нас в Україні. Саме тому Україна переможе. Народ перемагає завжди. не може бути боротьбою лише окремих людей або окремих держав. Це спільна робота, результат, який досягається завдяки міцності та солідарності всіх, хто цінує свободу та хто не терпить тиранію. Свобода перемагає завжди», — сказав він.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email