В даний час необхідний постійний потік в Україну великокаліберних боєприпасів і деяких видів важкого озброєння.
Сполучені Штати Америки розширили постачання озброєнь в Україну морським транспортом. Про це у суботу, 27 серпня, пише The Washington Post.

У виданні уточнюють, що раніше Штати більше покладалися на авіацію, оскільки це значно прискорює постачання необхідного озброєння на фронт.

«Однак нині потрібен постійний потік великокаліберних боєприпасів і деяких видів важкого озброєння, а кораблі можуть перевозити величезну кількість вантажів», — сказано в повідомленні.

Видання зазначає, що морський транспорт дає змогу перевозити великі обсяги вантажів, що дає Києву можливість створювати запаси озброєнь.

«Постачання зброї морем стартувало через кілька тижнів після початку російського вторгнення в Україну, але значно розширилося навесні», — сказано в статті.

На думку WP, розширення поставок озброєнь у такий спосіб свідчить про те, що в США допускають затяжну війну, яка може «тривати ще протягом багатьох місяців і навіть років».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email