Про падіння російської ракети повідомили у Молдові. Через НП у країні почалися проблеми з енергопостачанням.
Чергове падіння російської ракети в Молдові ще раз вказує на те, що Росія становить загрозу не тільки Україні, а всьому регіону, тому припинення терору РФ є спільним завданням держав. Про це у понеділок, 5 грудня, заявив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

Він зазначив, що саме через російський терор у Молдові почалися перебої з електрикою.

"І це вкотре доводить, що російська здатність до таких масованих терористичних ударів - це загроза не лише Україні, а всьому нашому регіону. Як мінімум", - підкреслив Зеленський.

За його словами, коли один терорист дестабілізує життя всіх, це спільне завдання - зупинити терор.

Зеленський також підкреслив, що сьогоднішньою ракетною атакою Росія "відзначила" чергову річницю підписання Будапештського меморандуму - документа, доля якого дає відповіді на багато і сьогоднішніх питань про Росію.

"Щось просто підписати з цими терористами - миру не буде. Щось просто узгодити з ними - точно порушать. Віддати Росії хоча б щось із елементів безпеки інших означає нову війну. Тому й потрібне принципове продовження існуючої політики сумлінних держав світу : лише демонтаж російських терористичних можливостей, лише звільнення всієї нашої землі та лише притягнення вбивць до відповідальності може дати мир. Вірю, прийдемо до цього", - наголосив Зеленський.

Print Friendly, PDF & Email