Наразі в рейтингу кандидатів у президенти України лідирують кандидат у президенти Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко. Про це свідчать дані дослідження Центру соціальних і маркетингових досліджень Socis.

Згідно з даними дослідження, серед тих, хто точно планує брати участь у голосуванні, найбільшу підтримку має Зеленський (20,7%), на другому місці — Порошенко (13, 2%), за Юлію Тимошенко готові проголосувати 11,0% респондентів.

За кандидата від «Опозиційної платформи — За життя» Юрія Бойка свої голоси готові віддати 6,5% опитаних, які визначилися, за кого голосуватимуть. Лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка підтримують 5,8%, лідера Радикальної парії Олега Ляшка — 3,5%.

Ще близько 23,9% опитаних досі не знають, за кого голосуватимуть. Відмовилися відповідати на запитання 4,7% респондентів.

Близько 73% опитаних українців відповіли, що обов’язково будуть голосувати на виборах президента України 31 березня. Близько 8% переконані, що не голосуватимуть, ще 19% вагаються.

Водночас серед тих, хто точно планує голосувати й визначився з кандидатомЗеленського підтримують 27,7%, Порошенка — 19,6% опитаних, а Тимошенко 14,8%. За Юрія Бойка мають намір голосувати 9,6% респондентів, за Анатолія Гриценка — 8,2%, а Олега Ляшка — 4,8%.

Опитування проводили з 5 по 10 березня 2019 року серед населення України старше 18 років. Загалом опитали 2 тисячі людей у всіх областях України, за винятком окупованих територій. Статистична похибка дослідження — 2,1%

Print Friendly, PDF & Email