Президент Петро Порошенко наголошує, що в Україні має бути нетерпимість до корупційних дій на всіх рівнях. «Ми маємо абсолютно чіткі підходи, що в країні має бути нульова толерантність до корупції», — заявив він під час виступу на Форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності».

У цьому контексті глава держави виступив з ініціативою щодо звільнення Голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та його першого заступника пана Андрія Пісоцького і звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією надіслати подання на звільнення зазначених осіб.

За словами Порошенка, до них виникли серйозні претензії Національного антикорупційного бюро, яким були представлені відповідні докази і «для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду».

«Це, на мою думку, логічне рішення, яке має стати модельним для подібних випадків. Це новація в українському житті», — наголосив він.

«Останнє слово звичайно за судом, але ми маємо створювати такі умови, щоб будь-які розслідування точно викликали суспільну довіру», — також підкреслив президент.

«Наш обов’язок об’єднати всіх, хто готовий захищати Україну і працювати заради її процвітання, заради безпеки, заради добробуту», — додав він.

Нагадаємо, що Петро Порошенко після скандалу з Укроборонпромом звільнив Олега Гладковського з посад першого заступника секретаря РНБО і голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Print Friendly, PDF & Email