Дорадчий орган при президентові створений у рамках Стратегії деокупації та реінтеграції Криму.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення Консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції Криму та міста Севастополя. Про це повідомляє сайт глави держави у понеділок, 15 серпня.

У документі зазначено, що дорадчий орган при президентові створили в рамках Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території півострова, яка була прийнята 24 березня 2021 року.

Серед завдань Консультативної ради внесення пропозицій щодо діяльності Кримської платформи, питань відновлення територіальної цілісності України, захисту прав та інтересів українців, подолання наслідків і відшкодування шкоди, заподіяної Україні й громадянам.

Персональний склад Консультативної ради затверджує президент. Він є його головою, а секретарем – постійний представник глави держави в Криму. Нині цю посаду обіймає Таміла Ташева.

Раніше Володимир Зеленський створив групу з розробки механізму для примусового стягнення збитків із Росії.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email