Президент України підбив підсумки 306-го дня війни в Україні та розповів про те, що планує реалізувати найближчим часом.

Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні зазначив, що важкою та болісною залишається ситуація на Донбасі.

"Бахмут, Кремінна та інші напрямки на Донбасі, які вимагають зараз максимуму сил і концентрації. Ситуація там важка, болісна. Окупанти витрачають усі доступні їм ресурси, а це значні ресурси, щоб вичавити бодай якийсь поступ. І я дякую всім нашим хлопцям, які стоять на позиціях, стоять міцно, і все ж таки знаходять можливості, щоб не тільки нічого не втратити, а й вибивати окупантів, "мінусувати" їх", - сказав Зеленський.

Також президент звернув увагу на енергетику України. Він повідомив, що сьогодні провів спеціальну нараду з чиновниками щодо ситуації в енергетиці та інфраструктурі.

"Готуємось до наступного року, і не лише до зимових місяців. Є загрози, які мають бути усунені. Є кроки, які мають бути зроблені. І держава їх обов'язково зробить", - сказав глава держави.

Крім того, він повідомив, що провів сьогодні розширену нараду за підсумками візиту до США та реалізації домовленостей.

"Часу втрачати не будемо. Все, про що домовилися у Вашингтоні, реалізуємо швидко. Наскільки це можливо", - резюмував гарант.

Print Friendly, PDF & Email