Це потрібно для того, щоб назавжди закарбувалося в українській історичній пам'яті, який саме народ несе колективну відповідальність за криваву війну.
Секретар РНБО Олексій Данілов звернувся до українців та запропонував не називати росіян новоязами, а використали слова "Росія", "росіяни". Про це в неділю, 25 грудня, він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Нам, напевно, не варто надто захоплюватися вживанням нових термінів - орк, русня, свинособака... Не треба розмивати образ ворога, так би мовити. Пишемо й одразу документуємо для історії: "російський", "російський", "Росія" - убив , напав, пограбував, зґвалтував, зруйнував, збрехав", - зазначив голова РНБО.

Він наголосив, що це необхідно, щоб назавжди закарбувалося в українській історичній пам'яті, який саме народ несе повну колективну відповідальність за криваву війну, і щоб нам не забути ніколи всю "гидоту російського братства".

"P.S. Тим більше, орки проти того, щоб їх ставили в один ряд з росіянами. P.S.S. Тим більше образливо таке порівняння для собак і ні в чому не винних свиней, які до того ж, як виявилося, набагато охайніші і акуратніші за окупантів", - додав Данилов.

Print Friendly, PDF & Email