Україна поверне свободу Криму і зробить його одним із найкращих, найкомфортніших місць у Європі, наголосив президент.
Найближчим часом синьо-жовтий прапор та вільне життя повернуться до Криму, бо українські воїни звільнять від окупантів кожен метр української землі. Про це у неділю, 4 вересня, йдеться у відеозверненні президента Володимира Зеленського.

«Збройні Сили України, наша розвідка, спеціальні служби вже роблять необхідні кроки для цього. Ці кроки можна почути. І всі бачать — окупанти вже почали тікати із Криму. Це вірний вибір для них усіх», — сказав він.

 

Президент також нагадав, що 4 вересня — річниця затримання окупантами у Криму першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла.

«Він не скоїв жодних злочинів. Єдине, чим він розлютив окупантів, — це захист свого народу та своєї країни — України» — наголосив Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email