Постачання в Україну техніки для енерго- та теплозабезпечення мають стати більш простими та дешевими завдяки рішенню уряду про звільнення їх від сплати ПДВ та ввізного мита. Про це у вівторок, 8 листопада, заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні до громадян.

"Уряд ухвалив важливе рішення, яке допоможе пройти зимовий період. Імпорт товарів, які необхідні під час опалювального сезону, буде звільнено від сплати ПДВ та ввізного мита. Це має спростити та здешевити постачання в Україну генераторів, акумуляторів, трансформаторів та іншої подібної техніки для енерго - та теплозабезпечення", - сказав Зеленський.

За його словами, важливим є й те, що накопичуються достатні обсяги газу та вугілля, щоб забезпечувати українців.

"Ми чітко розуміємо: перетворити зиму на зброю - це план країни-терориста проти нашої держави, як і проти всієї Європи. Але робимо все, щоб і цей російський план провалився як різні попередні", - додав Зеленський.

Він зазначив, що зараз триває робота щодо відновлення нормального життя у звільнених районах. Тривають ремонтні роботи і на всіх об'єктах енергетики, які постраждали від недавніх російських ударів.

Глава держави подякував усім енергетикам, комунальникам, обласним адміністраціям, місцевому самоврядуванню - всім, хто повертає людям передбачуваність життя навіть у таких умовах.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email