Ракетні війська та артилерія ЗСУ завдавали вогневого ураження по позиціях окупантів і районах зосередження живої сили, техніки та озброєнь.

У Голій Пристані Херсонської області Збройні сили України знищили близько 20 одиниць військової техніки російських окупантів. Про це повідомляє прес-служба ОК Південь.

В ОК зазначають, що противник стоїть в обороні і намагається утримати межі фронту.

Ракетні війська та артилерія ЗСУ завдавали вогневого ураження за позиціях окупантів та районах зосередження живої сили, техніки та озброєнь. Виконано близько 100 вогневих завдань – знищено 10 росіян. Внаслідок попередніх вогневих уражень підтверджено знищення близько 20 одиниць техніки армії РФ.

Повідомляється, що для коригування вогню артилерії та уточнення становища українських воїнів противник застосовує безпілотники, один БПЛА Орлан-10 був знищений.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email