Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія перекидає частину своїх сил зі Сходу України до Херсонської та Запорізької областей, але це їй не допоможе.

«Зараз російська армія намагається посилити позиції в окупованих районах півдня нашої країни, збільшує активність на відповідних напрямках. Частину російських сил з їхніх позицій на сході перекидають на південь – Херсонську та Запорізьку області. Але це їм не допоможе. Жоден із російських ударів не залишається без відповіді наших військових та розвідників. ЗСУ готові відповідати на будь-яку нову активність окупантів», — заявив президент у своєму вечірньому зверненні.

Зеленський також наголосив, що стратегічно Росія не має шансів перемогти в цій війні.

«І треба триматися, щоб і на тактичних рівнях держава-терорист відчувала свій програш», — сказав він.

Нагадаємо, що російські окупанти переміщають окремі підрозділи зі Слов’янського на Запорізький напрямок, а також мають частковий успіх у районі Авдіївки Донецької області, йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ станом на 18 годину 31 липня.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email