Двісті морських піхотинців зі складу 810-ї бригади російської армії відмовилися повертатися на війну в Україну. Про це у неділю, 31 липня, розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

За даними ГУР, у згаданій бригаді виникла суттєва проблема, яка затягнула процес відновлення та бойового узгодження її батальйонної тактичної групи.

«Основне завдання 810 бригади — це проведення морських, штурмових наступальних операцій та просто штурмових дій. А відповідно, якщо не буде підготовлених фахівців, якщо не буде чіткого узгодження підрозділу, то бойовий потенціал цієї БТГр та й усієї бригади зменшується», — підкреслив Скібіцький.

Він зазначив, що у військах противника на сьогодні відсутні бойовий потенціал та бойовий досвід — ті якості, які є критичними для спецпідрозділів.

Раніше в Міноборони Британії констатували, що Кремль впадає у відчай, оскільки російська армія втратила десятки тисяч солдатів і використовує зброю радянських часів.

Як повідомлялося, Росії не вдалося реалізувати плани прихованої мобілізації та створення 16 добровольчих батальйонів, тому військове керівництво країни ухвалило рішення формувати третій окремий армійський корпус.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email