Президент України вважає, що характер бойових дій на фронті потребує нових рішень з оборонного постачання.

У своєму вечірньому відеозверненні український президент розповів про допомогу, яку Україні готує Великобританія, а також ситуацію на дипломатичному фронті.

"Те, що сталося у Дніпрі, те, що Росія готує нову спробу перехопити ініціативу у війні, те, що характер бойових дій на фронті вимагає нових рішень в оборонному постачанні, – все це лише наголошує на тому, як важливо координувати наші зусилля – всіх учасників коаліції захисту України і свободи. І пришвидшувати ухвалення рішень", – сказав президент.

Також Володимир Зеленський зазначив, що сьогодні Великобританія оголосила про новий пакет оборонної допомоги Україні.

"Танки, інша бронетехніка, артилерія. Те, що ми обговорювали з паном прем'єр-міністром Сунаком. Я дякую тобі, Ріші, дякую кожному британцю за відчутну та своєчасну підтримку!" – сказав гарант.

Зеленський сказав, що із завтрашнього дня цей тиждень стане ще активнішим з точки зору нашої дипломатії. Зокрема почне роботу форум у Давосі.

"Україну почують на цьому глобально важливому майданчику. Наприкінці тижня має відбутися чергове засідання у форматі Рамштайну. Очікуємо на принципові рішення коаліції наших партнерів. Заплановані і важливі двосторонні переговори", – зазначив президент.

Він додав, що кожен день нашого дипломатичного марафону приносить Україні конкретні оборонні плоди, і подякував усім, хто допомагає нашій державі і хто працює заради перемоги України.

Print Friendly, PDF & Email