Рано чи пізно світ має визнати Росію країною-терористом. І не як політичний жест, а для власного захисту. Про це у суботу, 30 липня, заявив у своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський.

Він зазначив, що після масового вбивства українських полонених у Оленівці світ має не лише засудити цей злочин РФ, а й визнати Росію державою-спонсором тероризму.

«Недостатньо лише засудження на рівні політичної риторики. Це масове вбивство. Які після цього можуть бути стосунки з терористами, яким може бути бізнес із такою країною?», — зазначив Зеленський.

Він наголосив, що формальне та юридичне визнання Росії державою-терористом, у тому числі визнання від Держдепу США, потрібне не як політичний жест, а як дієвий захист вільного світу.

За словами Зеленського, таке рішення автоматично ускладнить існування для держави-терориста, автоматично розірве різні політичні та бізнесові зв’язки, які інакше Росія зберігатиме.

«Все це станеться, 100%. Це доведеться робити. Питання тільки в часі та у форматі прийняття цього рішення. І чим швидше це буде, тим менше зла Росія встигне зробити», — сказав Зеленський.

Він зауважив, що всі докази злочину окупантів у Оленівці буде зібрано, як буде знайдено всіх, хто «узгоджував, організовував, хто підривав цих людей, хто знав про це».

Зеленський додав, що цього наразі мало. Обов’язково мають бути юридичні кроки світової спільноти щодо держави-терориста.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email