Михайло Саакашвілі має намір піти із політики. Про це у суботу, 30 липня, заявив адвокат третього президента Грузії Валерій Гелбахіані, пише Ехо Кавказу.

«Саакашвілі, який зараз відбуває тюремний термін, хоче присвятити час своєму здоров’ю», — заявив адвокат політика.

При цьому він уточнив, що той має намір покинути засновану ним партію «Єдиний національний рух».

«Головним завданням порядку денного стало збереження та порятунок його життя. Тому всі інші питання знято. Він взагалі йде з грузинської політики, не тільки з «Національного руху». Тепер це питання життя і смерті, а не політики. чим була до його повернення», — розповів адвокат.

Нагадаємо, Михайла Саакашвілі було затримано восени минулого року після повернення на батьківщину. На знак протесту політик оголосив голодування, яке кілька разів припиняв та знову відновлював. За заявою адвокатів, сім’ї та прихильників Саакашвілі, стан його здоров’я вкрай важкий, він потребує лікування за кордоном. На сьогоднішній день президента переведено з в’язниці до клініки Вівамеді.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email