Глава держави розповів про знищення баз та штабів окупантів і ситуацію на Запорізькій АЕС.

ЗСУ продовжують послідовно, дуже ретельно та акуратно знищувати склади, бази, переправи та штаби окупантів. Про це в понеділок, 5 вересня, заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

Він наголосив, що російська армія прийшла на територію України, не чекаючи опору.

«А втече, не маючи жодної надії на порятунок», — наголосив Зеленський.

Він також розповів про ситуацію на Запорізькій АЕС.

«Сьогодні через черговий російський провокаційний обстріл було пошкоджено останню лінію енергопередачі, яка з’єднувала ЗАЕС з енергосистемою України. Знову — це вже вдруге — через російську провокацію Запорізька станція опинилася за крок від радіаційної катастрофи», — сказав Зеленський.

Він зазначив, що той факт, що Росія робить це саме зараз, напередодні висновків МАГАТЕ є дуже промовистим.

«Обстріл території ЗАЕС означає, що державі-терористу байдуже, що скаже МАГАТЕ, його не хвилює, що вирішить міжнародне співтовариство. Росія зацікавлена ​​лише в тому, щоб ситуація залишалася найгіршою і якомога довшою. Це можна виправити лише посиленням санкцій, лише офіційним визнанням Росії державою-терористом – на всіх рівнях», — наголосив Зеленський.

Він нагадав, що доки Україна контролювала АЕС, там не було загроз радіаційної катастрофи. У той же час, із приходом РФ там одразу став можливий найгірший сценарій, який тільки можна уявити.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email