Влада працює, щоб Україна була готова до холодного сезону, проте ворог також проводить "підготовку", зазначив президент.

Президент Володимир Зеленський у середу провів нараду щодо підготовки України до зимового сезону. Результати зустрічі він озвучив у ході відеозвернення.

За словами глави держави, влада усвідомлює всі ризики, а також те, що й окупанти "готуються до зими".

"На всіх рівнях влада опрацьовує сценарії, щоб захистити людей. Ми говоримо чесно: зима буде складною. Але щоб її пройти, ми накопичуємо газ, вугілля і все інше, що необхідно. Ми працюємо для того, щоб підготуватися", - сказав він.

При цьому Зеленський зазначив, що велике значення має також підготовка західних партнерів.

"Чим більше ми разом зробимо зараз для того, щоб наблизити мир, чим більшою буде наша співпраця та тиск на Росію, тим безпечнішим може бути для нас усіх у Європі цей зимовий період", - уточнив український президент.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email