Заборони на в’їзд до ЄС для громадян Російської Федерації справедливі, і європейці мають на них наполягати, наголосив глава Української держави.

Після всього, що Росія зробила в Україні, ставлення до РФ може бути лише як до країни-терориста. З цього погляду слід визначатися і з відношенням до росіян, заявив президент України Володимир Зеленський у ході відеозвернення у п’ятницю, 12 серпня.

Глава держави висловив подяку Чехії, країнам Балтії та іншим державам, які порушили питання про візові обмеження для громадян РФ.

«Звичайно, ми всі розуміємо: є люди, які дійсно потребують захисту, яких переслідують у Росії, навіть можуть убити, а отже, вони мають отримати допомогу цивілізованого світу. Це відомі юридичні механізми — через біженство, через прохання про притулок, через інші можливості допомогти і підтримати. Але це для тих, хто бореться, для тих, кого переслідують. І це не повинно стосуватися відпочинку громадян Росії у Європі, туризму, розваг, ділових справ. Працювати на державу-терориста не можна», — сказав Зеленський.

При цьому він підкреслив, що має бути гарантія, що «російські вбивці та посібники державного терору не користуватимуться шенгеном» і що Європа не перетвориться «на супермаркет, у якому неважливо, хто заходить — головне, щоб людина просто розплатилася за товари».

Візові обмеження для громадян Російської Федерації справедливі, і всі захисники європейських цінностей мають на них наполягати, резюмував український лідер.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email