На фандрейзинговій платформі UNITED24 розпочався збір коштів на перший у світі український флот морських дронів.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram.

"Маємо захистити акваторії наших морів і мирні міста від російських ракет, які запускають із кораблів. Морські дрони також допоможуть розблокувати коридор для цивільних суден, які везуть зерно для всього світу", - зазначив він.

Президент закликав долучатися до проєкту.

"Упевнений, мільйони людей підтримають цей важливий напрям оборони України. Як це працює, усі вже бачили. І це лише для нашого захисту – на чуже ми не претендуємо. Долучайтеся!", - додав Зеленський.

Нагадаємо, президент оголосив про запуск ініціативи United24 у травні. Її перша складова – онлайн-платформа для збору коштів на підтримку держави. Підтримати Україну можна з будь-якої точки світу. Амбасадором платформи став Марк Гемілл - актор, який зіграв Люка Скайвокера у "Зоряних війнах".

За п’ять місяців роботи UNITED24 вдалося зібрати майже 200 млн доларів внесків.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email