Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 20 вересня, провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

«Провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Обговорили актуальні питання безпеки», — написав Зеленський у Twitter.

Як повідомляє турецьке агентство Анадолу, розмова відбулася перед виступом Ердогана на 77-й сесії Генеральної асамблеї ООН.

Інших подробиць розмови глав держав поки що немає.

Виступаючи на Генасамблеї ООН, Ердоган закликав усі країни підтримати мирні ініціативи Туреччини, щоб дипломатичним шляхом вирішити «конфлікт» в Україні.

Як повідомлялося, Ердоган після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним повірив, що він прагне закінчити війну якнайшвидше.

Минулого тижня під час саміту ШОС Путін заявив, що зробить усе можливе для якнайшвидшого завершення війни в Україні.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email