Зеленський запевнив, що нашу землю та незалежність нікому не зламати і нікому не відібрати не вдасться.
Президент Володимир Зеленський зазначив, що починається тиждень, на який українці чекають щороку. Адже це час головного свята України – Дня Незалежності. Про це у неділю, 21 серпня, глава держави заявив у своєму традиційному відеозверненні.

«Цього тижня окупанти точно не очікували на такий… Вони й уявити не могли, що і зараз, через півроку такої жорстокої війни, ми на своїй землі і у своїй столиці відзначатимемо нашу незалежність», — зазначив президент.

Зеленський наголосив, що абсолютна більшість наших людей не сумнівається, що «ми дійдемо до перемоги України».

За словами президента, українці зараз об’єднані і впевнені в собі більше, ніж будь-коли.

«А значить, це одна з головних мішеней для російських терористів. Вони б’ють за відчуттями українців, по ранах у душах наших людей так само, як і по наших містах… Жорстоко б’ють, цинічно. Але іншою зброєю. І не тільки пропагандою, не тільки брехнею. Знущання з людей, з усіх, кому болюче, найскладніше, — це одне із страшних засобів тиску, яке для Росії стало буденністю», — підсумував він.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email