В «ДНР» відмовилися видати паспорти одному із засновників так званої «республіки» Андрію Пургіну і його дружині. Про це він повідомив на своїй сторінці «Вконтакте».

«Ось і закінчилася моя епопея з паспортом. Мені відмовили в праві на життя, базовому праві людини. Просто й буденно я позбавлений всіх документів … До речі і моя дружина теж, причому вона платить податки», — написав Пургін.

Екс-спікер так званої «Народної ради» ДНР «Андрій Пургін назвав «злочином міжнародного масштабу» відмову місцевого МВС видати йому паспорт республіки. Про це він заявив в інтерв’ю Федеральному агентству новин.

«Нам сказали, що наші документи відправили кудись на затвердження Кабміном і що в якийсь інстанції вони застрягли. Я отримав відповідь тільки вчора — нам відмовили! Сама постановка питання, що людина, яка народилася і живе на території республіки, може не отримати паспорт — а таких, як я, вже більше шести тисяч осіб, — це порушення базових прав людини, права на життя», — впевнений Пургін.

Нагадаємо, що в 2015 році повідомлялося про «держпереворот» в «ДНР», в результаті якого глава «парламенту» Андрій Пургін був зміщений з посади, а тимчасово виконуючим його обов’язки призначений Пушилін Денис Володимирович.

Print Friendly, PDF & Email