Противник продовжує наступати по всій лінії фронту, здійснюючи сотні обстрілів щодня, інформував генерал.

Російські війська намагаються витіснити ЗСУ з Донецької області, проте ситуація на цій лінії фронту контрольована, заявив у вівторок, 16 серпня, головнокомандувач української армії Валерій Залужний у ході телефонної розмови з начальником Штабу оборони ЗС Канади генералом Вейном Дональдом Ейром.

«По всій лінії фронту противник продовжує наступати. При цьому здійснює близько 700-800 обстрілів наших позицій щодня, застосовуючи від 40 до 60 тисяч боєприпасів. Основні зусилля зосереджені на витісненні наших військ із Донецької області. Найбільш напружена ситуація зараз у напрямку Авдіївка-Піски-Мар’їнка», — уточнив український генерал.

Крім того, Залужний зазначив, що викликає занепокоєння розташування ракетних систем уздовж українського кордону з боку Білорусі, зокрема на аеродромі Зябрівка.

При цьому головнокомандувач ЗСУ поінформував канадського колегу, що росіяни продовжують обстрілювати мирні міста та села України і що найбільше страждають Миколаїв, Харків, Марганець, Нікополь і селище Березнегувате Миколаївської області.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email