Окупанти не мають успіху на полі бою, незважаючи на абсолютну вогневу перевагу та збільшення кількості військ. Про це у п'ятницю, 28 жовтня, йдеться у Telegram головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

У повідомленні зазначено, що головнокомандувач провів телефонні переговори з головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі та поінформував його про головні завдання для Збройних сил України на даний момент.

Зокрема, він виділив ключові цілі:

звільнити окуповані території,
не допустити захоплення ворогом нових ділянок,
забезпечити прикриття об'єктів критичної інфраструктури нашої держави засобами протиповітряної та протиракетної оборони,
продовжити формування та підготовку резервів для ведення майбутніх бойових дій.
"Завдяки мужності та професіоналізму українських солдатів і офіцерів наші рубежі залишаються незмінними, а оборонна операція виконується успішно відповідно до плану", - додав Валерій Залужний.

Нагадаємо, сьогодні у Генштабі повідомили, що ЗСУ завдали ударів по шести базах окупантів.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email