Українським морякам, які виконували завдання в районі Керченської протоки і потрапили в полон до російських військових 25 листопада, виплатять матеріальну допомогу в сумі 50 тисяч гривень. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак в Facebook.

"За дорученням президента України Петра Порошенка тільки що підписав наказ щодо надання матеріальної допомоги в сумі 50 тисяч гривень кожному з військовослужбовців ВМС України, які виконували завдання в районі Керченської протоки і були незаконно затримані і взяті в полон 25 листопада 2018 року", - говориться в повідомленні.

За словами міністра оборони, в середу, 28 листопада, представники Командування Військово-морських сил ЗСУ в Одесі провели зустріч з рідними і близькими військовополонених щодо їх прав та вирішення проблемних питань.

"Юридичними службами Міністерства оборони, Генерального штабу та Командування ВМС Збройних сил України забезпечена координація з Офісом уповноваженої Верховної Ради України з прав людини, профільними центральними органами виконавчої влади, міжнародними правозахисними організаціями, громадськими об'єднаннями та волонтерами - Українською Гельсінською спілкою з прав людини," Крим -SOS ", Медійної ініціативою за права людини та іншими", - зазначив Полторак.

При цьому він уточнив, що мова йде про правову підтримку українських військових моряків на міжнародному та національному рівнях, постійне інформування громадськості про стан військовополонених, а також заходи, що вживаються українською стороною з метою повернення наших воїнів додому.

Читайте також: Захоплених українських моряків вивезли у Москву 

Print Friendly, PDF & Email