Літак канцлера Німеччини Ангели Меркель вилетів до Аргентини і незабаром повернувся назад. У небі над Нідерландами екіпаж виявив технічні проблеми і розгорнув борт. Екстрену посадку провели в Кельні. Про це повідомило агентство Reuters.

Таким чином, літак з главою Німеччини пробув в повітрі не більше години. Після посадки в Кельні борт відправили на ремонт. Тепер канцлеру підготують новий літак і вона продовжить свій шлях в Буенес-Айрес.

Глава ФРН вже довгі роки користується Airbus A340 "Конрад Аденауер". Літак був переданий в користування німецькому уряду авіакомпанією Lufthansa в березні 2011 року і отримав свою назву на честь першого канцлера Німеччини Конрада Аденауера.

Борт здатний перевозити 143 пасажира. Усередині є спеціально обладнана спальня, душ, конференц-зал, робочий кабінет і спеціальне звукоізольовані приміщення для конфіденційних розмов.

Завдяки додатковим баків літак здатний долітати з Берліна до Ріо-де-Жанейро додаткових дозаправок.

Як повідомлялося раніше, Президент США повідомив, що вважає за краще відмінити зустріч з президентом Володимиром Путіним, заплановану в рамках саміту Великої двадцятки.

«Виходячи з того, що кораблі та матроси не були повернуті в Україну з Росії, я вирішив, що всім зацікавленим сторонам буде краще скасувати мою попередньо узгоджену зустріч в Аргентині з президентом Володимиром Путіним. Я з нетерпінням чекаю змістовного саміту знову, як тільки ця ситуація буде вирішена!», – написав американський президент.

Print Friendly, PDF & Email