З початку жовтня українські військові звільнили від російських окупантів понад 400 квадратних кілометрів на Херсонщині. Про це на брифінгу у четвер, 6 жовтня, повідомила начальник об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

"Маємо досить переконливі успіхи, напрями ми не називаємо, але вже понад 400 квадратних кілометрів Херсонщини звільнено від окупантів. І ми просуваємося далі", - сказала Гуменюк.

За її словами, на південному напрямку загалом ситуація залишається складною і розвивається надзвичайно динамічно. Українські сили оборони просуваються, на кількох напрямках поглиблення по лінії фронту відбувається до 20 кілометрів.

Ворог, своєю чергою, на помсту проводить потужні обстріли і звільнених територій, і тилових районів (Нікопольщина, інша сторона водосховища). Гуменюк розповіла, що противник постійно б'є з РСЗВ та важкої артилерії. Ці потужні обстріли завдають пошкодження інфраструктурі, є поранені, і це давить на місцеве населення.

Сьогодні також повідомлялося, що контрнаступ ЗСУ активно просувається на Луганщині.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email