Позбавлений українського громадянства депутат Верховної Ради України Андрій Артеменко заявив, що за організацію зустрічі глави МЗС України Павла Клімкіна та американського президента Дональда Трампа Україні довелося заплатити. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook. За його словами, Україна заплатила лобістській компанії в США $400 000.

"...Це навіть не брехня, а незграбна спроба посла Чалого приховати правду від українського народу - за цю зустріч українська сторона заплатила відомій американській лобістській фірми грошима українських платників податків, вкраденими в українського народу в розмірі 400 тисяч доларів США", - написав Артеменко.

В свою чергу глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що не користувався послугами лобістських компаній для організації зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. "У мене є принцип: не використовую ніяких платних лобістів або чогось подібного для організації зустрічей", - сказав міністр, додавши, що "на такому рівні використання лобістів не має сенсу". Клімкін також зазначив, що переговори з Трампом почалися з теми агресії Росії. Він додав, що в адміністрації президента США є розуміння того, що відбувається на Донбасі.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп прийняв у Білому домі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та посла України в США Валерія Чалого.

Print Friendly, PDF & Email