З Мукачева до Праги за 19 євро: Чеський лоукост відкриває рейси. Аби доїхати до Праги з Закарпаття, спершу потрібно проїхатись автобусом, а потім з пересадкою у словацькому місті Кошице.

Як зазначається на сайті RegioJet, пасажири їхатимуть фірмовим поїздом компанії. Вартість на спільні вагони становитиме 22 євро 10 центів, проте, є ще можливість купити дешевші квитки на інші вагони. Їхня ціна – 18 євро 50 центів.

Придбати квитки можна в Інтернеті і безпосередньо в автобусі. Із Ужгорода та Мукачева перевезення відбуватимуть на партнерських автобусах з відповідною позначкою.

«Перебуваючи на кордоні з чотирма країнами ЄС (Угорщиною, Словаччиною, Польщею, Румунією), Карпати служать західними воротами для зовнішньоекономічного співробітництва. Через області регіону йде великий обсяг вантажних вітчизняних і транзитних експортно-імпортних перевезень. Відповідно: чималу роль відіграє розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури», — прокоментував новину голова транспортного комітету Ярослав Дубневич.

Print Friendly, PDF & Email