Незалежна група макроекономічного аналізу та прогнозування Independent Macroeconomic Forecasts Group (IMF Group) заявляє, що в оновленому рейтингу Володимир Гройсман увійшов до трійки українських прем’єр-міністрів з найкращими економічними результатами. При цьому, випереджають його Віктор Янукович і Микола Азаров, кожен з яких керував Кабінетом Міністрів України в 2 рази довше.

Про це йдеться на офіційному веб-сайті IMF Group. За останні 2 роки середня заробітна плата в реальному вираженні зросла на 22,1%. Її доларовий еквівалент – з 193 доларів до поточних 300 доларів, або на 56,1%.

Реальний ВВП – відновлювався більш скромними темпами і кумулятивний приріст з 1-го кварталу 2016 року становить всього 4,7%. Але і це пов’язано із зовнішнім фактором, що не залежать від прем’єр-міністра: що виник після триразової девальвації розрив в 4-6 разів між середніми доходами в Україні та ЄС – запрограмував робочу силу на еміграцію, не залишаючи при цьому будь-яких можливостей українському уряду змінити дану тенденцію в найближчі 3-4 роки.

Домогтися позитивних темпів зростання реального ВВП у разі відпливу зайнятого населення тільки офіційно в 2% – це вже більш ніж позитивний результат, зазначають журналісти.

 

Print Friendly, PDF & Email