У неділю буде оглянуто одне судно, що прибуло з України, і п’ять кораблів, які прямують до українських портів.
Українські порти залишили ще чотири кораблі із продовольством. Про це вранці у неділю, 21 серпня, повідомляє Міністерство оборони Туреччини у Twitter.
“У рамках відвантаження зерна з українського порту Чорноморськ вийшло два кораблі, з Одеси – один, із Південного – один”, – йдеться у повідомленні.
В оборонному відомстві додали, що сьогодні також буде оглянуто одне судно, що прибуло з України, і п’ять кораблів, які прямують в українські порти.
Нагадаємо, за 20 днів із початку роботи “зернового коридору” з українських портів уже вийшли 27 суден. Вони вивезли 670 тисяч тонн агропродукції.
—————————————————————————————————————————————————————————-
Друзі! Важлива Ваша підтримка!
Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.
Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!
Слава Україні!
- Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
- PayPal: [email protected]
- IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
- Webmoney: Z017725753655
—————————————————————————————————————————————————————————-