Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик висловився про повномасштабну війну України та Росії.

За словами спортсмена, на Україну чекає яскраве та розвиваюче майбутнє.

«Майбутнє моєї держави — ми переможемо і будемо економічно на дуже високому рівні. До нас приїжджатиме багато туристів, тому що наша країна багата на історію».

Олександр наголосив на впливі спорту на популярність України.

«Колись люди знали Україну завдяки спортсменам — братам Кличкам, Шевченку, Усику, Ломаченку. Зараз нашу країну весь світ знає як ту, яка захищає себе від другої армії світу. І ми дуже добре стоїмо, ще й накидаємо їм».

Усик заявив, що український народ переможе у війні.

«Деякі люди у світі недооцінюють когось. Відкрийте очі і подивіться, що відбувається у світі. Просто розплющте очі та подивіться, що зараз відбувається на території України. Українці не здаються, вони йтимуть до кінця, і ми переможемо. Треба трохи більше часу на це», — сказав Усик на прес-конференції після реваншу з Джошуа.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email