Ворожі війська посилено обстрілюють позиції Сил оборони та мирні населені пункти України.
На Волинському та Поліському напрямках за минулу ніч ситуація суттєвих змін не зазнала. Проте підрозділи збройних сил республіки продовжують виконувати завдання щодо посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону у Брестській та Гомельській областях. Також зберігається загроза завдання ворогом ракетних та авіаційних ударів з території республіки Білорусь. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 9 серпня.

Авіація Росії зосередилася на завдання ударів по військових об’єктах на Донецькому напрямку, на інших ворожі війська обстрілюють позиції Сил оборони і мирні населені пункти. Окупанти вдалися до наступу біля Красногорівки та Авдіївки, але під тиском українських захисників відійшли.

Також наші воїни знешкодили кілька розвідувальних груп загарбників на Донеччині.

На Сіверському напрямку противник продовжує утримувати у прикордонних районах Брянської та Курської областей окремі підрозділи військ Західного військового округу. Вони сковують маневри підрозділів наших військ, щоб не допустити їхнього перекидання на інші напрямки. Зокрема, ворог обстріляв позиції наших військових зі ствольної та реактивної артилерії у районах сіл Катеринівка, Середина-Буда та Мезенівка Сумської області. Вів повітряну розвідку біля Гаю та Шалигіного.

На Харківському напрямку окупанти стріляли з танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Соснівка, Дуванка, Прудянка, Дементіївка, Питомник, Руська Лозова, Черкаські Тишки, Петрівка, Байрак, Старий Салтів, Базаліївка, Коробочкине та Чепіль. Вів повітряну розвідку БПЛА. Завдав авіаційного удару поблизу Верхнього Салтова.

На Слов’янському напрямку противник обстрілював з артилерії райони Бражківки, Карнаухівки, Сулігівки, Нової Дмитрівки, Протопопівки, Адамівки, Залимана, Мазанівки та Долини.

На Південнобузькому напрямку противник веде оборонну операцію. Активно застосовує авіацію. Завдав авіаудари біля Білої Криниці, Андріївки, Осокорівки та Ольгиного.

В акваторії Чорного моря в готовності до застосування високоточної зброї перебувають два носії крилатих ракет морського базування типу Калібр.

Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують успішне вогневе ураження скупчень живої сили, військової техніки російських окупантів та складів із боєприпасами. Внаслідок втрат особовий склад ворога у багатьох напрямках відмовляється йти в бій і вдається до саботажу.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email