З 12 лютого «Ощадбанк» здійснює перевипуск «Картки киянина». Вона стала муніципальною, а не соціальною, та отримала низку додаткових функцій.

«Сьогодні ще не всі кияни розуміють, як працює муніципальна картка, тому з острахом ставляться до такого нововведення. Але не варто. Картку лише удосконалили та доповнили додатковими функціями. Ба більше, «Картку киянина» можуть отримати не лише жителі столиці, але й люди, які тут офіційно працевлаштовані, внутрішньо переміщені особи, учні, студенти коледжів та вищих навчальних закладів», — стверджує депутат Київради Вадим Сторожук.

Нова картка міститиме:

  •  транспортний додаток (аналог «зеленої» картки метро);
  • платіжний додаток (можливість здійснювати безготівкові платежі та зняття готівки).Крім того, муніципальна картка передбачає підключення й інших функцій:
  • комунальний додаток дозволяє отримати дані про пільги й субсидії при оплаті послуг ЖКГ;
  • торговельний — надає та облікує знижки в роздрібних торгово-сервісних підприємствах, аптеках, медустановах, закладах культури тощо;
  • медичний — спектр медичних послуг, у тому числі й медичного страхування.Щоб отримати нову муніципальну картку громадяни мають подати до банку-учасника проекту «Муніципальна картка «Картка киянина» відповідну заяву та документи.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email