ЄС запровадив ще обмеження проти екс-президента України Віктора Януковича та його сина Олександра за підрив територіальної цілісності української держави.

Європейський Союз запровадив санкції проти четвертого президента України Віктора Януковича за підрив територіальної цілісності української держави. У списку санкцій опинився і його син Олександр Янукович. Про це повідомляє сайт Ради ЄС у четвер, 4 серпня.

У повідомленні сказано, що їх додали до списку санкцій за підрив територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України, стабільності та безпеки держави.

У ЄС наголосили, що на Олександра Януковича накладаються обмеження за угоди з окупаційними угрупованнями на Донбасі.

Раніше санкції проти Януковича та його сина діяли за присвоєння коштів українського бюджету.

«ЄС рішуче засуджує невибіркові напади Росії на цивільне населення та цивільну інфраструктуру та закликає Росію негайно та беззастережно вивести всі свої війська та військову техніку з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів», — додали у Раді ЄС.

Брюссель також закликав забезпечити безпечне повернення із Росії викрадених українських дітей.

Нагадаємо, стосовно Януковича розслідуються три кримінальні справи. За всіма з них суд дозволив арешт колишнього президента.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email