Влада Євросоюзу розширила список персональних санкцій проти громадян РФ через повномасштабну війну проти України. Відповідне рішення від 1 вересня опубліковано в Офіційному журналі ЄС. До цього списку потрапили ще троє людей.

Євросоюз залишається непохитним у своїй підтримці суверенітету та територіальної цілісності України… Враховуючи серйозність ситуації, Рада ЄС вважає, що три особи, відповідальні за дії, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, мають бути додані до списку осіб, організацій та органів, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, до списку санкцій потрапили:

депутати Держдуми РФ Алла Полякова та Антон Ткачов;
член Ради Федерації РФ, російський сенатор та підприємець Валерій Пономарьов.
Персональні санкції передбачають заборону на в’їзд до ЄС та заморожування активів. Вони почали діяти одразу після публікації у четвер, 1 вересня, одразу після публікації.

Як уточнив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, до списку санкцій Євросоюзу входять уже близько 100 організацій та понад тисяча осіб, серед яких політики, пропагандисти (так звані представники ЗМІ), керівники великих компаній.

Як відомо, зараз у Євросоюзі обговорюють восьмий санкційний пакет проти РФ у відповідь на війну проти України. Країни Балтії пропонують включити до нього нові обмеження системи SWIFT, торговельні та енергетичні обмеження, а також розширення персональних санкцій.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email