Організатори пісенного конкурсу «Євробачення» в Україні поділилися подробицями того, як усе буде влаштовано. Виявилося, що на 7 тисяч місць на глядацьких трибунах для людей з інвалідністю передбачено лише 50. Загалом очікується понад 30 тисяч гостей.

Водночас, оргкомітет вважає, що «Євробачення» нинішнього року вирізняє інноваційність та оригінальність, адже сцена для конкурсу — четверта в історії за розміром після Дюссельдорфа, Баку та Відня. Вага сцени 30 тонн, а трибун – 450 тонн. Ще 212 тонн підвішено до стелі — написали організатори на сторінці у Factbook. Витрати енергії арени сягають 7 МВт на повній потужності, з них на освітлення – 854 000 Вт. А 18 генераторів щодня використовують 20 000 літрів пального.

Ще одна неабияка гордість «Євробачення» в Україні — найдовша червона килимова доріжка, яку коли не будь бачив конкурс. Її довжина аж 265 метрів. Церемонія відкриття 62-го пісенного конкурсу Євробачення відбудеться 7 травня, а та сама доріжка буде розташована біля Маріїнського палацу, поряд з будівлею Верховної Ради.

Не зважаючи на увесь розмах та технологічність конкурсу, така мала кількість місць для людей з особливими потребами справді дивує. Особливо з огляду на гасло «Євробачення-2017″ — «Celebrate divercity», що означає «вітаймо різноманітність!».

109 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email