Організатори пісенного конкурсу "Євробачення" в Україні поділилися подробицями того, як усе буде влаштовано. Виявилося, що на 7 тисяч місць на глядацьких трибунах для людей з інвалідністю передбачено лише 50. Загалом очікується понад 30 тисяч гостей.

Водночас, оргкомітет вважає, що "Євробачення" нинішнього року вирізняє інноваційність та оригінальність, адже сцена для конкурсу - четверта в історії за розміром після Дюссельдорфа, Баку та Відня. Вага сцени 30 тонн, а трибун – 450 тонн. Ще 212 тонн підвішено до стелі - написали організатори на сторінці у Factbook. Витрати енергії арени сягають 7 МВт на повній потужності, з них на освітлення – 854 000 Вт. А 18 генераторів щодня використовують 20 000 літрів пального.

Ще одна неабияка гордість "Євробачення" в Україні - найдовша червона килимова доріжка, яку коли не будь бачив конкурс. Її довжина аж 265 метрів. Церемонія відкриття 62-го пісенного конкурсу Євробачення відбудеться 7 травня, а та сама доріжка буде розташована біля Маріїнського палацу, поряд з будівлею Верховної Ради.

Не зважаючи на увесь розмах та технологічність конкурсу, така мала кількість місць для людей з особливими потребами справді дивує. Особливо з огляду на гасло "Євробачення-2017" - "Celebrate divercity", що означає "вітаймо різноманітність!".

Print Friendly, PDF & Email