ЄС більше не може вважати Російську Федерацію стратегічним партнером. Відповідну доповідь депутата від Латвії Сандра Калнієте підтримали члени комісії Європарламенту із закордонних справ. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Європейської народної партії, до якої належить Калнієте.

"У нинішніх умовах Росія більше не може вважатися стратегічним партнером. ЄС повинен направити чіткий сигнал про подальші санкції, якщо незаконні дії Росії продовжаться", - заявила депутат від Латвії.

Вона зазначила, що необхідно посилювати санкції до тих пір, поки Росія не припинить свою агресію, в тому числі вона згадала анексію Криму і компанії з дезінформації, що проводяться російською розвідкою.

"Існує багато різних поглядів на майбутнє відносин між ЄС і Росією. Однак я вважаю, що для будь-яких рамок співпраці дуже мало місця, поки Росія продовжує окуповувати Україну і виступає проти інших європейських країн", - зазначила Калнієте.

У той же час депутат наголосила, що потрібно більше підтримувати громадянське суспільство в Росії і виступила за "вибіркову взаємодію».

Print Friendly, PDF & Email