З сьогодніщнього дня відкрито реєстрацію на Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 5 лютого до 25 березня, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Для реєстрації на ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти)  або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Потім необхідно отримати від регіонального центру Сертифікат.

Крім того повідомляється, що комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО мають бути надіслані керівниками закладів освіти до 18 березня 2019 року.

Print Friendly, PDF & Email