Глава ОП підтвердив інформацію про те, що російській стороні було передано колишнього депутата Верховної Ради Віктора Медведчука.

У результаті операції з обміну військовополонених у середу, 21 вересня, звільнено 215 українських захисників. Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

За його даними, серед звільнених героїв 108 бійців батальйону Азов і загалом 124 офіцери.

«Відбувся великий обмін полоненими. Він пройшов у кілька етапів і в різних локаціях. З російського полону ми повернули 215 людей. Це військові, прикордонники, поліцейські, моряки, нацгвардійці, трошники, митники, цивільні. Серед них — офіцери, командири, Герої України, захисники Азовсталі та вагітні військові», — йдеться у повідомленні.

За словами керівника ОП, Денис Прокопенко «Редис», Сергій Волинський «Волина», Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко — командири з Азовсталі — вони вже перебувають у безпеці.

«Це результат особистих домовленостей Президента Зеленського із Президентом Ердоганом», — зазначив Єрмак.

Також він підтвердив інформацію про те, що російській стороні було передано колишнього депутата Верховної Ради, лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука.

«Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який вже дав усі можливі свідчення слідству. А 5 героїв-командиров Азовсталі — на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу. Це був складний процес. Є 215 звільнених — це вагомий результат, який став наслідком правильної тактики з використанням позиції сили, включаючи результати фронтової роботи ЗСУ», — уточнив представник Києва.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email