Зараз 80% вагонів київського метрополітену - російського виробництва, причому більше половини з них потребують модернізації.
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та місто Київ підписали меморандум, який передбачає відновлення та модернізацію транспортної інфраструктури столиці. Оціночна вартість проекту - 450 мільйонів євро. Про це повідомляє прес-служба ЄІБ.

Завдяки цьому проекту Київ перестане залежати від російських вагонів та відповідних запасних частин.

Зазначається, що зараз 80% вагонів київського метрополітену - російського виробництва, причому більше половини з них потребують модернізації, оновлення або заміни.

"Партнерство визнає гостру необхідність інвестувати понад 450 мільйонів євро, щоб допомогти Києву модернізувати свій рухомий склад метро і покінчити з колишньою залежністю міста від постачання з Росії", - йдеться у повідомленні ЄІБ.

Також Київ та девелоперська філія Групи ЄІБ (EIB Global) розпочнуть підготовку низки інших проектів. Зокрема, розширення Київського метрополітену з орієнтовною вартістю понад 500 мільйонів євро та реконструкцію соціального житла, що постраждало від ударів РФ.

Print Friendly, PDF & Email